Farby W Spray'u

Specjalistyczne i dekoracyjne farby w aerozolu do zadań specjalnych jak i dekoracyjnych.

Dekoracyny Spray Brilliant srebrny 132

Srebrna farba w spray’u, to świetny sposób na uzyskanie efektów dekoracyjnych. Świetnie się sprawdza przy dekoracji choinek świątecznych i nie tylko. Dzięki mieniącemu się srebru Twoje otoczenie zyska klasę, elegancję i oryginalnosć. Bardzo szybko wysycha, łatwo ją rozprowadzić i pokryć wszelkie nierówności. 

Charakterystyka
wewnątrz
1 godz. do dotyku

Spray'em możemy udekorować: meble, choinki, metal, drewno, bombki, ramki, muszelki, gałązki itp.

Aby malowanie przyniosło spodziewany efekt, należy bezwzględnie trzymać się kilku prostych zasad: powierzchnię należy oczyścić (nie tylko z kurzu, ale także z łuszczącej się farby, jeśli była już uprzednio malowana, wosku, tłuszczu – najlepiej benzyną lakową (white Spirit) a następnie umyć wodą z ludwikiem, wytrzeć do sucha, a błyszczącą zmatowić papierem ściernym.

Przed rozpoczęciem malowania potrząsamy puszką z farbą, a gdy usłyszymy charakterystyczne kliknięcie kulki mieszającej, kontynuujemy czynność przez około dwie minuty. Malujemy tylko powierzchnie nie wystawione na bezpośrednie  słońce i pamiętamy, aby nie malować powierzchni gorących. Odpowiednie środowisko malowania to temperatura powyżej 16°C lecz poniżej 27°C. Puszkę trzymamy w odległości 25-40 cm od malowanej powierzchni, natryskując równymi pociągnięciami. Pamiętajmy, że kładziemy zawsze kilka cienkich warstw, a nie jedną grubą! POD ŻADNYM POZOREM NIE PRÓBUJEMY UDRAŻNIAĆ KOŃCÓWKI, NAKŁUWAJĄC JĄ! Aby udrożnić końcówkę, po prostu zdejmujemy ją i przemywamy benzyna lakierniczą. Po malowaniu umieszczamy na chwilę puszkę do góry dnem i naciskamy końcówkę rozpylacza, by nie dopuścić do zatkania się przycisku sprayu.

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 4 =


Zobacz również inne produkty