Uncategorized

Farba na plamy i zacieki Stain Blocker 8-0068

Specjalistyczna farba na plamy i zacieki Stain Blocker 0068, doskonale pokrywa i blokuje ponowne przedostawanie się plam przez farby nawierzchniowe. Dzięki tej farbie szybko pozbędziemy się zacieków, śladów po markerach czy też dymie papierosowym. Spoiwo tak skutecznej farby zostało wytworzone  z alkidów i oleju lnianego.

Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
30 min. do dotyku 1-2 godz. ponowne malowanie

Farbę  w spray'u możemy stosować w pomieszczeniach narażonych na mocne zabrudzenia np po: garffiti, rdzy, tłuszczu,kredkach itp.

Stopień połysku: matowy Wydajność: ok 10m.kw./litra Czas schnięcia: 30 min. do dotyku 1-2 godz. ponowne malowanie Dostępne opakowania: 0,95l 3,78l Środki ostrożności: wietrzyć pomieszczenie do zaniku zapachu Atest: PZH Nr. HK/B/0410/05/99
Przed rozpoczęciem malowania potrząsamy puszką z farbą, a gdy usłyszymy charakterystyczne kliknięcie kulki mieszającej, kontynuujemy czynność przez około dwie minuty. Malujemy tylko powierzchnie nie wystawione na bezpośrednie  słońce i pamiętamy, aby nie malować powierzchni gorących. Odpowiednie środowisko malowania to temperatura powyżej 16°C lecz poniżej 27°C. Puszkę trzymamy w odległości 25-40 cm od malowanej powierzchni, natryskując równymi pociągnięciami. Pamiętajmy, że kładziemy zawsze kilka cienkich warstw, a nie jedną grubą! POD ŻADNYM POZOREM NIE PRÓBUJEMY UDRAŻNIAĆ KOŃCÓWKI, NAKŁUWAJĄC JĄ! Aby udrożnić końcówkę, po prostu zdejmujemy ją i przemywamy benzyna lakierniczą. Po malowaniu umieszczamy na chwilę
Aby malowanie przyniosło spodziewany efekt, należy bezwzględnie trzymać się kilku prostych zasad: powierzchnię należy oczyścić (nie tylko z kurzu, ale także z łuszczącej się farby, jeśli była już uprzednio malowana, wosku, tłuszczu – najlepiej benzyną lakową (White Spirit) a następnie umyć wodą z ludwikiem, wytrzeć do sucha, a błyszczącą zmatowić papierem ściernym.
Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 9 =


Zobacz również inne produkty